Aktualności z przedszkola

Zosia laureatką przeglądu recytatorskiego Mistrzowie Recytacji

Dobrych wiadomości ciąg dalszy!

W poniedziałek 25 marca w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury przy ul. Zaszkolnej odbyły się kolejne eliminacje miejskie do IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej "PIKtoGRAmy". Tym razem w formie przeglądu recytatorskiego Mistrzowie Recytacji. Do konkursu przystąpiło troje wychowanków naszego przedszkola: Tymon M., Ania W. i Zosia M.

Z ogromna przyjemnością informujemy, że wyróżnienie w konkursie Mistrzowie Recytacji otrzymała Ania W. z grupy Mróweczek.

Laureatką konkursu – mistrzynią recytacji została Zosia M. z grupy Żuczków i to ona będzie reprezentować Miasto Siemiatycze w etapie wojewódzkim Przeglądu w Supraślu w dniu 23 kwietnia 2024r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i trzymamy kciuki za laureatkę.

Kategoria: Z przedszkola